GLAS, ett par, "Millennium" Bert Vallien, Kosta Boda, signerade och numrerade 12182 och 12183.

Höjd 26 cm. Etikettmärkta Kosta Boda. I originalförpackning.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
150 EUR