FÅTÖLJER, ett par, "Basset", Boris Berlin och Aleksej Iskos för Versus, 2010-tal.

Mjukt stoppade fåtöljer med klädsel i ullblandning. Etikettmärkta. Längd 110, bredd 90, höjd 69 cm.

Smärre slitage. Benen med fläckar.

Utropspris
10 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

172. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Röda Bårdmattan med grönt", rölakan, ca 282 x 178 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
60 000 SEK