SPEGLAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets sista kvartal.

Ovala speglar med dekor av rosett och lagerkrans. Bronserade. Höjd 92 cm.

Smärre slitage, träsprickor. Ena spegeln med skada på listen.

Utropspris
1 500 SEK