SIDEBOARD, Art deco, 1900-tal.

Svartlackerat med förkromade detaljer. Längd 207, bredd 61 och höjd 100 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Renoverat och kompletterat.

Utropspris
8 000 SEK