BESTICK, silver, bl a Cesons, 1900-talets andra hälft. Vikt ca 283 g.

Olika tillverkare och år.
6 st moccaskedar, längd 9,5 cm
12 st teskedar, längd 10,5 cm
En tårtspade, längd 22 cm
En sockersnipa, längd 10 cm

Slitage. Gravyr. Ringar saknas.

Utropspris
2 000 SEK