DÄCKSTOLAR, ett par, Scandinavian Design Jutlandia, 1900-talets slut.

Teak. Ställbara, utfällbar del för fötter. Dynor av grått tyg. Brickmärkta. Höjd 97, längd utfällda ca 140 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK