BARNCYKEL, 1900-tal.

BARNCYKEL, 1900-tal.

Stomme i järn med handtag och sadel i målat trä. Längd ca 65, höjd 55 cm.

Bruksslitage, rostangrepp och visst färgbortfall. En pedal av, men medföljer. Något sned. Bakhjul kärvar.

Utropspris
1 500 SEK