SAMEKNIVAR, 3 st, monogramsignerade, 1900-tal.

Slidor i läder och horn med ristad dekor. Fästen i horn, ett även med björk. Stålblad. Längd inklusive slidor ca 18- 19 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK