LJUSSTAKAR, 2 st, silver, GAB, Stockholm 1967 och 1968.

Konformad fot och manschett, invändigt förgylld. Höjd 4,5. Rund fot, uppsvängd ljusmanschett. Höjd 14,5 cm. Fyllda fötter.

Bruksslitage. Den mindre med intryckningar och spår av stearin.

Utropspris
150 EUR