Smycken
658084

VIGSELRINGAR, 3st, 23K guld, otydliga stämplar, bla 1904. Vikt ca 21g.

Släta. Storlek 16,25/51 samt 19/59,5.

Slitage. Repor. Gravyr.

Utropspris
6 000 SEK