AS-modell från olika tider. 3 mattallrikar, 23,5 cm, 6 djuptallrikar, 23 cm, 3 smörgåstallrikar, 20 cm, 20 assietter, 17 cm, oval serveringsskål, 25 cm, 2 ovala serveringsfat, 35-39 cm.
Bruksslitage, enstaka smärre kantskador och krackelyr.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.