VAS samt RÖKELSEKAR, brons, Kina, sannolikt 1900-tal.

En gu-formad med stiliserad dekor av bladverk. Höjd 26 cm. Rökelsekar med dekor av drakar och buddha. Höjd 18 cm.

Bruksslitage. Några mindre bucklor. Repor.

Utropspris
2 000 SEK