SJÄLVSPELANDE PIANO, Angelus-Brinsmead, England, 1900-talets början.

Mahogny. Numrerat 64057. Medföljande pianopall samt ca 50 pianorullar. Bredd 140, bredd 70, höjd 128 cm.

Ej funktionstestat. Ställvis slitage och repor. Fläckvis repor.

Utropspris
8 000 SEK