Fanerat med ek, 3 väggskenor höjd 202 cm samt 2 st 99 cm, 2 skåp med skjutdörrar längd 80, bredd 38, höjd 48 cm, ett skåp med glasdörrar 80, bredd 23, höjd 56 cm, 4 hyllplan 22 x 80 cm, samt 1 tidningshylla 34 x 80 cm samt 10 konsoler. Nyckel finns.
Bruksslitage, repor, smärre nagg.