Smycken
652462

RINGAR, 4 st, olika guldhalter med en odlade pärla, en oäkta pärla, diamanter och cubic zirconia. Total vikt ca 7,20 g.

Ring, 9K guld med odlade pärla, London, 1988. Ø 6,38 mm. Storlek 56. Ring, 14K guld med oäkta pärla och små diamanter. Storlek 54,5. Ring, 14K guld med små diamanter, tot ca 0,04 ct. Storlek 55. Ring, 9K guld med cubic zirconia, London, 1989. Storlek 55.

Oäkta pärlan borras. Slitage, repor.

Utropspris
1 500 SEK