VÄGGLAMPOR, 1 par, Knud Christensen Agentur, Randers, Elite Ab, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Grönlackerad metall. Märkt med etikett. Längd ca 33 cm.

Bruksslitage. Repor. Några mindre fläckar.

Utropspris
1 500 SEK