LAWN BOWLS, 4 st, trä, England, 1900-talets första hälft.

Klot. Väskor i läder för två klot vardera. Diameter ca 12 cm.

Slitage. Repor och märken. Färgbortfall. Väskor med hårt slitage och skador.

Utropspris
1 500 SEK