FISKFAT / SKÄRBRÄDE, trä samt vitmetall, 1900-talets slut.

Längd 88 cm.

Slitage, lackskador, anlupen yta.

Enligt given uppgift köpt på Firma Svensk Tenn.

Utropspris
150 EUR