MATSALSMÖBLEMANG, 6 delar, Poul Hundevad, Danmark. CITES-intyg medföljer.

Fanérat i jakaranda. Bord med två iläggsskivor à 55 cm och fem stolar. Bordet diam 115 cm och höjd 72 cm. SJV 50315-15

Smärre slitage. Repor. Fläckar.

6 + 2 delar.50315-15

Utropspris
12 000 SEK