BERT STERN, fotografi "Veiled",
Signerad Bert Stern och numrerad 14/75 med rödkrita. Archival Pigment Print. Stämplad copyright by Bert Stern och signerad Bert Stern och daterad 2008 a tergo med rödkrita. Bildstorlek 24 x 24 cm.
Ej examinerad ur ram.