HÄNGSKÅP, förnicklad metall, nyrenässans, sent 1800-tal.

Reliefdekor med figurer, maskaroner och bladverk. Bredd 26. Djup 14. Höjd 38 cm.

Slitage. Repor och märken. Något anlupen metall. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK