GUNNAR WIDFORSS, akvarell. Sign Widforss och daterad 1917.
Skärgårdsmotiv med tallar i förgrunden. Bildstorlek ca 49x50 cm.
Slitage, enstaka märken. Ej examinerad ur ram.