BARSKÅP, orientaliskt, 1950/60-tal.

Skuren dekor av båtar. Invändigt med spegelglas. Sidodörrar. Bredd 77, djup 39, höjd 88 cm.

Smärre stötmärken. Ställvis repor och slitage.

Utropspris
2 500 SEK