LJUSSTAKAR, ett par, förgylld mässing, empire, Frankrike 1800-talets början.

Ljuspipan, skaftet och fotplattan dekoreras med palmettblad och pärlband. Höjd 19 cm.

Slitage, smärre intryckningar. Bortsliten förgyllning.

Utropspris
200 EUR