SERVERINGSVAGN, Funkis Omkring 1900-talets mitt.

Rektangulär form med två brickor i rödlackerat trä. Ställning i krom. Översta brickan täckt av glas och löstagbar. Höjd ca 74, längd 87, bredd 40 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Utropspris
1 800 SEK