ÄGGVÄRMARE, nysilver, England, tidigt 1900-tal

Lockknopp i form av fågel. Invändigt ställ för fyra ägg. Höjd 22,5 cm.

Bruksslitage. Repor, ställvis anlupen.

Utropspris
1 500 SEK