HANDVÄSKA MED TILLHÖRANDE SPEGEL OCH PORTMONNÄ, Christian Dior.
Mörkblått läder med guldfärgade detaljer. Invändigt ljust konstläder. Fem fack varav ett med dragkedja. Spegel och portmonnä i blått. 16 x 34 x 2 cm exklusive handtag
Bruksslitage. Repor och fläckar. Smuts.