Vitt skinn med silverfärgade detaljer. Spänne märkt "Dior". Invändigt ett fack med dragkedja. Fodrad med monogrammönstrat beige tyg. Etikettmärkt "Christian Dior PARIS" samt numrerad. 35 x 19 x 11 cm.
Mindre slitage, mindre fläck baksidan