BORDSLAMPA, tenn G.A.B, 1900-talets första hälft.

Klotformad med ränder och fyrkantig sockel. Höjd 25 cm exkl ställning.

Bucklor, fläckar och sned lamphållare. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK