Klädd i svart läder med förgyllda initialer "J af F". Invändigt fack i varierande storlek. Glasögon och tre små askar medföljer. Längd 33, bredd 26, höjd 13 cm.
Bruksslitage, ställvis hårdare. Sprickor i lädret. Nyckel saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.