TAKARMATUR, model T771, Hans Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerad plåt. Höjd ca 105 cm. Etikettmärkt.

Slitage, enstaka repor, ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK