BORD / MATBORD, utdragbart, 1900-talets senare hälft

Längd 135 cm, med utdragbar skiva totallängd 185 cm, bredd 80 cm, höjd 72 cm.

Bruksslitage, repor, ställvis blekt, något vingligt.

Utropspris
200 EUR