8 vitvinsglas - höjd 15 cm, 7 rödvinsglas - höjd 16 cm, 2 champagneglas - höjd 20 cm, 3 ölglas - höjd 12 cm, 8 snapsglas - höjd 15 cm, 6 stora selter - höjd 8 cm, 7 mindre selter - höjd 7 cm.
Bruksslitage, repor. 2 vitvinsglas med kantnagg, 2 rödvinsglas med kantnagg.