Ljust läder med guldfärgade detaljer. Ett fack framtill. Invändigt fodrad i ljus mocka, tre fack varav ett med dragkedja. Märkt "LONDON ANYA HINDMARCH". Ca 40 x 46 x 5 cm.
Bruksslitage, repor, fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.