SOFFBORD, 1970-tal.

SOFFBORD, 1970-tal.

Rostfritt stål, delvis förgyllt och kromat. Rektangulära skivor i rökfärgat glas, längs kanten dekor av spegelglas. Längd 130, bredd 70, höjd 37 cm.

Förgyllningen med hårt slitage. Smärre repor.

Utropspris
2 500 SEK