FILMAFFISCHER, 3 st

FILMAFFISCHER, 3 st

Frank Sinatra, 'Endast de tappra' Gullberg, Stockholm, 1965. Bladstorlek ca 70 x 100 cm.
Steve McQueen, 'Den Stora Flykten' Jönköping. Bladstorlek ca 70 x 100 cm.
'The Big Circus', Stockholm, 1959. Bladstorlek ca 70 x 100 cm.

Ytslitage, bl a veck, fläckar och kantskador i form av smärre revor.

Utropspris
1 500 SEK