Ett par salladsbestick, såsslev, soppslev, ett par serberingsbestick, tolv bordsskedar, tolv bordsgafflar, tolv bordsknivar, tolv förrättsskedar, sex förrätssgafflar, tio smörgåsgafflar, tolv + sex smörgårsknivar.
Bruksslitage, repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.