Fodrad, dragkedsförsedd axelremsväska i mörkblått läder med detaljer i "Ferragamo"-märkt gulmetall. Med justerbar axelrem.
En dragkedsförsedd innerficka.
Märkt "Salvatore Ferragamo MADE IN ITALY" på numrerad etikett.
I dustbag.
Bredd 25 cm, höjd 22 cm, djup 7,5 cm.
Bruksslitage.