Fodrad handväska i beige tyg med röda samt ljusbruna skinndetaljer. Beslag i silverfärgad metall. Justerbara axelremmar. Utvändigt en ficka. Invändigt tre fack varav en med dragkedja. Stämpelmärkt "COACH" samt numrerad. Ca 35 x 21 x 17 cm.
Plånbok i rött monogram skinn med foder i ljusbrunt skinn. Märkt "COACH". Plats för 6 kort, sedelfack, myntfack samt två övriga fack. ca 14,5 x 9,5 cm.
Bruksslitage.