SERVERINGSVAGN, 1900-talets fjärde kvartal.

Vitlackerad plåt, stomme i förkromad metall. Fyra löstagbara brickor med flaskhållare och skärbräda. Längd 76cm Bredd 48cm Höjd 80cm.

Smuts, fläckar, smärre repor.

Enl uppgift inköpt på NK 1980-tal

Utropspris
2 000 SEK