KARAFF MED BÄGARE, 7 delar,silver. Anders Ericsson, Kristianstad, 1976. Vikt ca 1200 g.

Karaff med propp. Höjd 32 cm. 6 st bägare med förgylld insida. Höjd 7 cm. Diameter 4 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK