TAKLAMPOR, 2 st, "semipendel", Claus Bonderup, Lyfa, 1900-talets andra hälft. Höjd ca 21 cm.

Lackerad plåt. En ljuspunkt. Diameter 38 cm.

Ej funktionstestade. Någon buckla. Repor och märken.

Utropspris
2 000 SEK