Smycken
626756

MANSCHETTKNAPPAR, ett par, silver med troligen grönfärgad kalcedon och små diamanter. Vikt ca 13,83 g.

I form av klättrande apor. Längd 3,8 cm.

Mindre slitage och repor.

Utropspris
6 500 SEK