PALLAR, ett par, omkring 1900-talets mitt.

Runda. Stomme i metall samt med klädsel i galonliknande material. Diameter ca 29, höjd ca 42

Slitage, repor och märken. Smuts samt missfärgning.

Utropspris
1 500 SEK