KOPPARSTICK och ETSNING, 2 st, b.la GIULIO BONASONE, 1500/1600-tal.
Giulio Bonasone - "Prino del vaga.." Nicolaes Berchem - "Herden" Bladmått ca 24x16 samt 27x21 cm.
Gulnad. Fläckar. Mindre retusch. Pappersskador/mindre hål. Kantveck.