VÄSKA, Jil Sander.

VÄSKA, Jil Sander.

Grått läder. Silverfärgade beslag. Handtag samt axelrem. Lock med magnetlås. Märkt "Jil Sander". Blårandigt foder. Invändigt fack samt dragkedjeförsedd ficka. Längd 40, höjd 32, djup ca 14cm. Dustbag.

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
1 500 SEK