PARTI MODELLTÅGSLOK, -VAGNAR samt RÄLSDELAR, Märklin, Tyskland, 1900-talets mitt.

8 lådor. Originalkartonger medföljer.

Bruksslitage. Ej genomgångna, ej komplett. Ej funktionstestad.

Utropspris
200 EUR