KOFFERT, stämplad 1965.

KOFFERT, stämplad 1965.

Grönfärgad koffert i trä. Metallbeslag. Märkt med "röda korset" samt N-13.
Inredning med fack i olika storlekar. Mått Längd 77cm Bredd 49cm Höjd 39cm.

Brukslitage, kantstött, färgbortfall.

Utropspris
1 800 SEK