NOTHYLLA, 1900-talets första hälft.

Tre hyllplan. Genombrutna gavlar. Fotavslutningar med mässingshylsor. Längd 66. Bredd 32. Höjd 102 cm.

Repor och märken. Delar av avskiljare saknas.

Utropspris
2 000 SEK