BORD och STOLAR, 4 st, "Boomerang / 370", Alfred Christensen, troligen för Slagelse möbelverk, Danmark, 1960-tal.

Ek samt klädsel i textil. Bord, längd 150 cm, bredd 88 cm, höjd 72 cm. 2 iläggskivor á 49 cm.

Visst slitage samt något lösa i fogarna.

Utropspris
6 000 SEK